Lookbooks, Vlasy a stajling

Lookbook: Aké účesy dosiahneš s pomádami Mister Pompadour?

blank

Lookbooky sú skvelá vec na zachytenie a šírenie nápadov na rôzne účesy či trendy. Takisto poskytujú aj výbornú inšpiráciu. V spolupráci s americkou značkou Mister Pompadour sme sa preto rozhodli priniesť ti originálny lookbook od ľudí z celého sveta, ktorí svoje účesy dosiahli vďaka prémiovým pomádam na vlasy od Mister Pompadour.

Našim cieľom je poskytnúť ti inšpiráciu a trochu aj povzdbudiť, aby si sa pri tvorbe svojho účesu nebál aj experimentovať. Takisto sa snažíme ukázať, že pomády Mister Pompadour sú vhodné naozaj pre každého. Na dosiahnutie týchto účesov totiž nepotrebuješ profesionálny stylingový tím, stačí len správna pomáda na vlasy od Mister Pompadour. A náš BEGENTLEMAN magazín, samozrejme.

Ak by si sa chcel v podobnom lookbooku objaviť nabúce aj ty, pošli nám fotku na náš Facebook alebo Instagram, prípadne použi hashtag #BEGENTLEMANSK alebo #MisterPompadour a my si ťa už nájdeme. Ešte dodáme, že všetky pomády Mister Pompadour sú úplne prírodné prípravky a k tvojim vlasom tak maximálne šetrné.

Mister Pompadour Natural Beeswax Paste

Jeden z najpredávanejších produktov na vlasový styling na svete vďaka prirodzenému vzhľadu účesu a perfektnej fixácii. Natural Beeswax Paste od Mister Pompadour obsahuje prírodný včelí vosk, ktorý dodáva vlasom neuveriteľne silnú fixáciu. Je držiteľom ocenenia pre najlepší vosk na vlasy vo svojej kategórii. Vosk krásne vonia a je ideálny pre každý typ, dĺžku a štýl vlasov. Pri použití nezanecháva vlasy lesklé, ale dodá im prirodzený matný vzhľad. Natural Beeswax Paste od Mister Pompadour je vyrobená len z prémiových ingrediencií a neobsahuje žiaden alkohol, parabény alebo chlorid sodný.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

Mister Pompadour Peppermint Pomade

Prémiová pomáda na vlasy od Mister Pompadour je ideálna pre pánsky účes, ktorý vyžaduje všestrannú kontrolu, flexibilitu a nádych lesku. Peppermint pomáda je formulovaná tak, aby poskytovala vlasom strednú fixáciu a je vyrobená na vodnej báze. Pomáda je určená pre účes, ktorý potrebuje nádych lesku. Vďaka svojmu zloženiu sa ľahko vymýva z vlasov a nezanecháva nepríjemné nečistoty vo vlasoch. Pomáda má jemnú vôňu mäty, ktorá je príjemná pre každého muža a očarí aj nejednu ženu. Peppermint Pomade od Mister Pompadour je vyrobená z prémiových ingrediencií a neobsahuje žiaden alkohol, parabény a chlorid sodný.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

Mister Pompadour Sculpting Clay

Prémiová pomáda na vlasy ílového typu Sculpting Clay od Mister Pompadour je ideálna pre pánsky účes, ktorý vyžaduje ľahkú textúru, objem a strednú fixáciu. Pomáda bola vyrobená tak, aby dodala tvojim vlasom objem bez toho, aby ich zárovň zaťažila. Je vhodná pre krátke aj dlhé vlasy, ktorým dodáva požadovanú textúru a podporuje ich hustý vzhľad. Poskytuje účesu strednú fixáciu a matný finiš. Vďaka svojej jemnej a krémovej konzistencie sa jednoducho a rovnomerne nanáša aj cez tie najhustejšie vlasy. Sculpting Clay od Mister Pompadour je vyrobená len z prémiových ingrediencií a neobsahuje žiaden alkohol, parabény a chlorid sodný.

blank
blank
blank
blank
blank
blank

Mister Pompadour Morrocan Texture Paste

Prémiová pasta na vlasy od Mister Pompadour je ideálna pre pánsky účes, ktorý vyžaduje textúru, strednú fixáciu a polomatný efekt. Po použití pasty na vlasy Moroccan Texture Paste nezanecháva vlasy ani tvrdé ani stuhnuté. Ideálna je  pre kratšie vlasy, obzvlášť  tie, ktoré sa problematicky upravujú. Dobre si však rozumie aj s dlhšími vlasmy, ktorým dodá extra definíciu. Obsahuje kokosový a arganový olej, ktorý tvoje vlasy hydratuje a vyživuje. Aj Moroccan Texture Paste od Mister Pompadour je vyrobená len z prémiových ingrediencií a neobsahuje žiaden alkohol, parabény a chlorid sodný.

blank
blank
blank

Ktorá pomáda od Mister Pompadour je vhodná pre teba?