Menšie nadstavce už pre začiatočníkov neodporúčame, maximálne na úpravu kontúr a bokombrád. Na komplexnejšie strihanie si už vyžadujú trochu väčší skill, a nie je hanba priznať si, že ten zatiaľ nemáš. Naopak, ak dostaneš chuť v budovaní svojho domáceho barbershopu pokračovať, k pokročilejším technikám strihov sa dostaneme nabudúce.
Na záver len dodáme, že ak ti aj niečo nevyjde podľa predstáv, práve teraz je čas, kedy si môžeš dovoliť aj chyby. Alternatívou je totiž plnohodnotný Robinson, pri ktorom aj nie práve vydarený strih bude určite vyzerať lepšie, a kým si väčšinou doma, nikto to aj tak riešiť nebude. Netreba zabúdať, že keď nejde o život, nejde o nič a presne tak to treba aj brať. Na druhej strane ktovie, či v sebe neobjavíš skrytý talent a nerozhodneš sa po skončení karantény pre zmenu kariéry.
V neposlednom rade ešte dodáme, že barberi všetkých nás sú dnes doma a strihať nemôžu, aj keď by veľmi chceli. Ak si preto ani po našom článku nie úplne istý, ako ten strojček chytiť do ruky, neboj sa využiť ďalšie moderné vymoženosti dnešnej doby, ktoré nám našťastie ostali, ako sú FaceTime či Instagram, a spýtať sa priamo svojho barbera. Určite to ocenia, práve teraz sú totiž doma bez akéhokoľvek príjmu, zatiaľ čo my zisťujeme, akí dôležití a potrební pre nás všetkých vlastne sú.
Zdroj titulnej fotky: gq.com