Lifestyle

Tipy na produkty, ktoré ti nesmú chýbať na festivale

blank

Leto je opäť v plnom prúde a s ním aj dovolenky, plážové párty, športové udalosti, záhradné grilovačky a krásne ženy v uliciach miest. Okrem toho je však leto aj sezónou festivalov, a práve na niekoľkodňových akciách odohrávajúcich sa pod holým nebom je dôležité stále vyzerať (a voňať) aspoň ako tak obstojne, ale zároveň s minimom námahy.

Pripravili sme si preto pre teba pár odporúčaní, ktoré ti nezaberú priveľa dôležitého miesta v taškeúčel splnia viac ako stopercentne.

Maximálne efektívna sprcha

Je nám úplne jasné, že práve festivaly sú výnimkou, kedy treba siahnuť po jednom, naozaj kompaktnom produkte na celé telo. Sprchy sú žiadaná komodita a čas strávený s vodou treba využiť na maximum. Preto by ti rozhodne nemal chýbať fantastický sprcháč 3 v 1 na celé telo a vlasy od Morgan’s, ktorý vieš navyše použiť aj ako penu na holenie ktorejkoľvek časti tvojho tela.

Refreshnúť a nahodiť sa tak stihneš za pár minút, mužná vôňa bergamotu a pačuli je samozrejmosťou a jeho priaznivá cena robí z tohto produktu absolútny must-have počas letných festivalov, ale aj dovoleniek či kempovania.

Šampón v plechovke

Suchý šampón je skvelá vec, čo už dávno vedia napríklad naše priateľky či manželky. Práve festivaly sú skvelá príležitosť, aby si čaro suchého šampónu objavil aj ty. Ide v podstate o sprej na vlasy, ktorý ti síce vlasy neumyje tak, ako klasický šampón, ale tvojej hrive dodá výzor čerstvo umytých vlasov. Absorbuje prebytočnú mastnotu, okamžite a viditeľne ich osvieži a navyše im dodá aj úžasný objem.

Aby si dostal zo svojho suchého šampónu čo najviac, odporúčame prstami vlasy poodeľovať a sprej aplikovať z väčšej vzdialenosti priamo na vlasové korienky. Následne si rukou vlasy prehrab aby si suchý šampón rovnomerne rozniesol po celých vlasoch. Pamätaj, že na začiatok použi radšej menej ako viac, pretože je vždy jednoduchšie neskôr použiť produktu viac, ak je to potrebné.

Náš tip je jednoznačne suchý šampón Hanz de Fuko, z ktorého špičková kvalita a originálny dizajn robia skvelým partnerom na festivaly a plážové párty

Deodorant, ktorý ťa nezradí

Keď si vonku celý deň aj noc, tak či už skôr posedávaš pri pivku alebo to roztáčaš pod pódiom, potrebuješ deodorant, na ktorý sa môžeš spoľahnúť. Nikto predsa nemá čas odbiehať do stanu či hotelovej izby sprejovať sa každých pár hodín, pretože ten antiperspirant z drogerky opäť necítiť.

Odporúčame preto kvalitný deodorant bez hliníka a alkoholu, ktorý skutočne vydrží celých 24 hodín. Napríklad ten od Baxter of California sa už stal takpovediac legendou. Originálna a netuctová svieža vôňa je ako stvorená na dlhé letné dni a večery, pričom jeho pôvod zo slnkom rozpálenej Kalifornie zase 100% garantuje jeho účinnosť. Legenda dokonca hovorí, že jeho súčasná receptúra bola testovaná na obľúbenom festivale Coachella.

Prirodzený účes, ktorý pretrvá

Poznáš to porekadlo, že dobrého je málo? Možno aj práve preto sú pomády a vosky od Hanz de Fuko či By Vilain v baleniach do 100ml. Ideálne balenie na cestovanie, do dverí auta či keď treba tak aj pohodlne do vačku.

Elegantné, spratné a absolútne efektívne. Vosky Hanz de Fuko ClaymaitonBy Vilain Gold Digger absolútny festivalový must-have, keďže sa nich môžeš maximálne spoľahnúť v tom, že ti nezaberú veľa miesta a zafixujú účes po celý deň a celú noc, pričom tvoje vlasy nebudú len fantaticky po celý čas držať na mieste, ale budú k tomu vyzerať aj úplne prirodzene. Jednoducho bomba.

Ak si teda plánuješ zobrať na festival len pár produktov, uisti sa, že sú to práve tieto. Ak máš nejaký iný obľúbený produkt, ktorý sme nespomenuli a myslíš, že by si to zaslúžil tak sa neváhaj s nami o tom podeliť v komentároch.