Lookbooks, Vlasy a stajling

Lookbook: Aké účesy dosiahneš s pomádami Pacinos?

blank

Ubehlo už pár mesiacov, od kedy sme sa s vami podelili o prvý lookbook na našom magazíne. Článok, na ktorom ste si mohli pozrieť účesy ľudí z celého sveta, ktoré dosiahli s populárnymi pomádami Mister Pompadour patrí medzi tie najobľúbenejšie. Preto vám prinášame inšpiritatívny lookbook plný skvelých účesov opäť, v hlavnej úlohe sú tentokrát americké pomády Pacinos.

Značka Pacinos je svetovo známou značkou pánskej kozmetiky, ktorú založil New Yorčan z Queensu, Eric “Pacinos” The Barber. Napriek tomu, že Eric štyri roky slúžil v námornictve USA, jeho najväčším koníčkom bolo strihanie vlasov a úprava brady, v čom sa po čase stal absolutnou špičkou a medzi jeho dnešných klientov tak patria predovšetkým celebrity. Medzi najznámejších mužov, ktorých Eric nielen strihá, ale ktorý kozmetiku Pacinos aj s nadšením používajú dnes patria predovšetkým Sean “P. Diddy” Combs, Jay Z Carter, Chris “Ludacris” Bridges a Kevin Hart.

Keďže sú od teraz všetky pomády Pacinos už aj na Slovensku a dostupné aj pre teba, prinášame v tomto článku kratšie predstavenie jednotlivých pomád na vlasy a, samozrejme, inšpiratívne fotografie účesov, ktoré s nimi môžeš pri troche cviku a kreativity dosiahnuť.

Pacinos Pomade pomáda na vlasy

Pacinos pomáda poskytuje vlasom silnú fixáciu a účesu mierny až stredný lesk. Ide o modernú pomádu na vodnej báze, ktorá sa z vlasov vymýva skutočne jednoducho a vhodná je pre všetky typy vlasov, od kučeravých a vlnitých cez rovné až po krátke aj dlhé. S malou pomocou hrebeňa taka vďaka Pacinos dosiahneš takmer všetky moderné účesy, ako je Slickback alebo Pompadour.

blank
blank
blank
blank
blank
blank

Pacinos Matte pasta na vlasy

Pacinos Matte je kvalitná pasta na vlasy, ktorá vlasom poskytne objem, textúru, definíciu a prirodzenú fixáciu po celý deň. Matný finiš je samozrejmosťou. Podobne ako pomáda, aj Matte pasta od Pacinos je vhodná pre všetky typy vlasov. Ideálna je na klasické, aj moderné účesy ako sú Ceasar či Fohawk, avšak skvelá je aj na chaotický vzhľad vlasov a mnoho ďalších, definovaných prirodzených účesov.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

Pacinos Créme tvarovací krém na vlasy

Pacinos Créme je krém na vlasy podobný vosku v tom, že vlasom poskytuje flexibilnú fixáciu a mierny lesk. Podobne ako Pacinos Matte pasta, Créme je vhodný na štruktúrované, objemné účesy. Vhodný je pre všetky typy vlasov, vrátane kučeravých, vlnitých a rovných. Créme je skvelý na dosiahnutie účesu ako napríklad Fohawk, ale aj špicaté účesy či ďalšie štruktúrované účesy. Kreativite sa medze jednoducho naozaj nekladú.

blank
blank
blank
blank
blank
blank

Dúfam, že si aj v tomto lookbooku našiel dosť inšpirácie pre svoje vlasy a účesy, ktoré ťa zaujali. Veríme, že naše ulice tak budú opäť módnejšie a kreatívnejšie aj vďaka tebe. Ak by si sa chcel niekedy objaviť v ďalšom lookbooku, prípadne v novšej verzii Pacinos lookbooku v budúcnosti, neváhajte svoj účes s Pacinos pomádou odfotiť a na Instagrame pridať hashtag #PacinosSlovensko, #PacinosBEGENTLEMAN alebo #begentlemansk a my si ťa už nájdeme.